Vykdoma policinė priemonė „Specialieji šviesos ir garso signalai“

2011 m. rugpjūčio mėn. 22-28 d. vykdoma policinė priemonė „Specialieji šviesos ir garso signalai“.  Akcijos tikslas – atkreipti eismo dalyvių dėmesį ir priminti Kelių eismo taisyklių reikalavimus, kaip elgtis artėjant specialiosioms transporto priemonėms su įjungtais specialiaisiais šviesos ir garso signalais. Vykdydamas policinę priemonę Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Anykščių rajono policijos komisariatas, bendradarbiaudamas su priešgaisrine gelbėjimo tarnyba ir greitąja medicinos pagalba visą savaitę tikrina vairuotojų pastabumą ir atidumą.

Vairuotojai ir kiti eismo dalyviai, nevykdę Kelių eismo taisyklių reikalavimų, yra kviečiami į policijos komisariatą, kur jiems, vadovaujantis Lietuvos Respublikos policijos veiklos įstatymu  surašomi ir įteikiami įspėjimai dėl jų galimai padarytų Kelių eismo taisyklių pažeidimų. Įpusėjus akcijai, įspėti 5 vairuotojai.

Primename, kad Kelių eismo taisyklių 54 punktas nustato, jog artėjant specialiajai transporto priemonei su įjungtais mėlynais ir (ar) raudonais (arba tik mėlynais) žybčiojančiais švyturėliais ir (arba) specialiais garso signalais, pėstieji neturi pradėti eiti per važiuojamąją dalį, o esantys važiuojamojoje dalyje privalo nedelsdami iš jos pasitraukti.

Kelių eismo taisyklių 191 punkte nurodyta, kad kiti eismo dalyviai privalo nedelsdami duoti kelią  artėjančioms specialiosioms transporto priemonėms su įjungtais mėlynais ir (ar) raudonais (arba tik mėlynais) žybčiojančiais švyturėliais ir (arba) specialiaisiais garso signalais artėjančioms (ir jų lydimoms) transporto priemonėms; keliuose, kur eismui abiem kryptimis yra ne daugiau kaip 4 eismo juostos, jie privalo sustoti dešiniajame kelkraštyje, kai jo nėra – prie dešiniojo važiuojamosios dalies krašto (keliuose su skiriamąja juosta sustoti privalo tik ta pačia kryptimi judančios transporto priemonės).

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato informacija

Griežtai draudžiama Anykštėnas.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Anykštėnas.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Anykštėnas.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 54.145.51.250.

Rašyti

Portalo Anykštėnas.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Anyksciai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Anykščių policijos pareigūnas dalyvavo bėgime „Anykščiai – Puntuko akmuo – Anykščiai“

Gegužės 1- ąją Anykščiuose vyko tradicinis, jau 50-asis bėgimas „Anykščiai – Puntuko akmuo – Anykščiai“.

Vaistų gyvūnams gydyti bus galima įsigyti ir vaistinėse

Seimo Sveikatos reikalų komitetas spalio 31 d. posėdyje apsvarstė Farmacijos įstatymo 35 straipsnio papildymo įstatymo projektą (Nr. XIP-4772), ...