Tarptautinę vaikų gynimo dieną Vyriausybės rūmuose pagerbti ir anykštėnai

Birželio 1 d. – tradicinė kalendorinės vasaros pradžios diena. Tai taip pat diena, skirta priminti apie būtinybę kurti pasaulį, kuris gerbia vaiką ir jam priklausančias socialines, ekonomines, politines ir pilietines teises. Šia proga NVO vaikams konfederacija vienuoliktus metus iš eilės organizavo jau tradiciniu tapusi renginį „Vaikų žvaigždynas“.

„Nepaprastai džiaugiamės Lietuvos Respublikos Vyriausybės dėmesiu šventei – juk tai pripažinimas, kad rūpestis vaikais ir jų gyvenimu yra didžiausias valstybės prioritetas, – teigia NVO vaikams konfederacijos direktorė Elena Urbonienė – todėl džiaugiuosi ir „Geriausio vaiko draugo“ šių metų laureatais, nes tai žmonės, kurie savo darbu prisideda prie šio prioriteto įgyvendinimo“.

Tradiciškai, renginio metu Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko Algirdo Butkevičiaus buvo apdovanoti asmenys, ženkliai prisidėję prie vaiko teisių gynimo. Šiems asmenims buvo įteikti „Geriausio vaiko draugo“ apdovanojimai, pažymint jų svarbų indėlį į vaiko gerovės sritį šalyje. „Geriausio vaiko draugo“ apdovanojimai skiriami skirtingų specialybių, skirtingose srityse dirbantiems asmenis, savo darbu kuriantiems gražesnę visuomenę vaikams – tai ir rašytojai, ir mokytojai, ir politikai, ir gydytojai, ir verslo atstovai, ir mokslininkai. Šiais metais tarp apdovanotų asmenų – Anykščių rajono savivaldybės administracijos direktorė Veneta Veršulytė. Apdovanojimai taip pat įteikti Vilniaus miesto mero pavaduotojui Gintautui Paluckui, Lietuvos Aukščiausiojo Teismo teisėjai Janinai Stripeikienei, Vilniaus „Vilties“ specialiosios mokyklos direktorei Augienei Vilūnienei bei „Skalvijos“ kino centro direktorei Vilmai Levickaitei.

Parengta Anykščių rajono savivaldybės pagal asociacijos „NVO vaikams konfederacija“ informaciją

Griežtai draudžiama Anykštėnas.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Anykštėnas.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Anykštėnas.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 54.92.201.232.

Rašyti

Portalo Anykštėnas.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Anyksciai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Antano Baranausko literatūrinė premija – Ingai Liepaitei ir Antanui Verbickui

Lapkričio 30 dieną vykusio Anykščių rajono savivaldybės tarybos posėdžio metu buvo pritarta premijos skyrimo komisijos siūlymui 2017 metų An...

2017 m. Laisvės premija skirta laisvės gynėjai, politinei kalinei N. Sadūnaitei

Seimas, vadovaudamasis Laisvės premijos įstatymu ir Laisvės premijų komisijos sprendimu, nutarė 2017 metų Laisvės premiją paskirti laisvės gy...