Siūlykite kandidatus Teresės Mikeliūnaitės premijai

Anykščių rajono savivaldybė kviečia siūlyti kandidatus 2016 metų Teresės Mikeliūnaitės kultūros premijai.

Kultūros premija skiriama Anykščių krašto (rajono) asmeniui arba savo kilme anykštėnui už paskutinių 5 (penkerių) metų nuopelnus krašto (rajono) kultūrai. Teresės Mikeliūnaitės premija gali būti įvertinta ši kandidatų veikla:

·          kraštotyros darbai, ekspedicijos, leidiniai;

·          literatūros kūryba ir publicistika

·          dailės, muzikos, teatro ir kitų meno rūšių kūriniai;

·          tautodailės darbai;

·          etninės kultūros globa ir sklaida, krašto kultūros tradicijų puoselėjimas;

·          kultūros paveldo apsauga, įtraukimas į kultūros sampratą ir apyvartą;

·          meninė saviraiška, meno mėgėjų kolektyvų, garsinančių Anykščių kraštą, ugdymas;

·          informacinės visuomenės ugdymas;

·          novatoriškos, skatinančios kultūros ir meno įvairovę programos, kultūros plėtros ir strategijos projektai;

·          kultūrinių įgūdžių perdavimo jaunimui projektai.

Kandidatai gauti Teresės Mikeliūnaitės premiją teikiami ištisus metus. Šiais metais paraiškas su kandidatų pavardėmis ir jų kultūrinės veiklos aprašymu iki rugsėjo 30 dienos prašome teikti užklijuotame voke, ant voko nurodant „Teresės Mikeliūnaitės kultūros premija“, adresu: Anykščių rajono savivaldybės administracija, J. Biliūno g. 23, 29111 Anykščiai arba šiuo adresu perduoti Bendrojo ir ūkio skyriaus Vieno langelio padalinio darbuotojui.

Informaciją teikia Anykščių rajono savivaldybės administracijos vyriausioji specialistė (kultūrai ir turizmui) Audronė Pajarskienė, tel. (8 381) 58 085; mob. 8 682 38 107.

Anykščių r. savivaldybės informacija

Griežtai draudžiama Anykštėnas.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Anykštėnas.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Anykštėnas.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 54.92.201.232.

Rašyti

Portalo Anykštėnas.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Anyksciai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Antano Baranausko literatūrinė premija – Ingai Liepaitei ir Antanui Verbickui

Lapkričio 30 dieną vykusio Anykščių rajono savivaldybės tarybos posėdžio metu buvo pritarta premijos skyrimo komisijos siūlymui 2017 metų An...

2017 m. Laisvės premija skirta laisvės gynėjai, politinei kalinei N. Sadūnaitei

Seimas, vadovaudamasis Laisvės premijos įstatymu ir Laisvės premijų komisijos sprendimu, nutarė 2017 metų Laisvės premiją paskirti laisvės gy...