Prezidentė aplankys 14 vaikų globojančią šeimyną

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė šiandien, gegužės 19 d., 12 val., Anykščių ra­jo­no Jokū­ba­vos kai­me lankysis pas 14 vaikų globojančią Simo­nos ir Ne­ri­jaus Tubių šeimyną.  

Prieš 5 metus įsikūrusi Jokūbavos šeimyna yra jauniausia Lietuvoje ir vienintelė Anykščių rajone. Simona ir Nerijus Tubiai šiuo metu rūpinasi 15 vai­kų – 8 laikinais ir 6 nuolatiniais globotiniais bei turi savo 8 metų dukrą.  

Lietuvoje veikia 52 šeimynos, besirū­pinančios vai­kais ir pa­lai­kančios ry­šius su jų tė­vais, kurie pa­pras­tai ser­ga pri­klau­so­my­bės li­go­mis ar ne­tu­ri so­cia­li­nių įgū­džių ir ge­bė­ji­mų rūpintis vaikais. Globos namuose Lietuvoje vis dar auga beveik 3300 vaikų.

Įsivaikinimo ir vaikų globos šeimose skatinimas – vienas iš neseniai startavusios kampanijos „Už saugią Lietuvą“ tikslų. Kiti Prezidentės inicijuotos akcijos siekiai – mažinti smurtą, žalingas priklausomybes, savižudybes. Šalies vadovė kviečia prie akcijos prisijungti neabejingus ir iniciatyvius Lietuvos žmones, visas institucijas, savivaldybes ir ekspertus.

Kartu su Prezidente šeimyną aplankys ir jų gyvenimo sąlygomis domėsis prie šalies vadovės nacionalinės kampanijos „Už saugią Lietuvą“ prisijungę ambasadoriai broliai Algirdas ir Remigijus Gataveckai.

Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija
 

Griežtai draudžiama Anykštėnas.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Anykštėnas.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Anykštėnas.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 54.92.201.232.

Rašyti

Portalo Anykštėnas.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Anyksciai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Antano Baranausko literatūrinė premija – Ingai Liepaitei ir Antanui Verbickui

Lapkričio 30 dieną vykusio Anykščių rajono savivaldybės tarybos posėdžio metu buvo pritarta premijos skyrimo komisijos siūlymui 2017 metų An...

2017 m. Laisvės premija skirta laisvės gynėjai, politinei kalinei N. Sadūnaitei

Seimas, vadovaudamasis Laisvės premijos įstatymu ir Laisvės premijų komisijos sprendimu, nutarė 2017 metų Laisvės premiją paskirti laisvės gy...