Jaunimo iniciatyvų projektas „Pažink savo kraštą – Kavarskas“ sėkmingai įgyvendintas

2016 metų rugsėjo 16 dieną Kavarske vyko baigiamasis VšĮ „Socialinės partnerystės centras“ (SPC) vykdomo Jaunimo iniciatyvų projekto „Pažink savo kraštą – Kavarskas“ renginys. Projektas įgyvendintas bendradarbiaujant su ilgamečiais SPC partneriais – Anykščių rajono kaimo kultūros darbuotojų bendrija „Suspara". Ši produktyvi partnerystė tęsiasi nuo 2012 metų. „Džiaugiamės kartu su Aušra Blažiene kurdami turiningą laisvalaikį ir ugdomąsias kultūrines veiklas jaunimui Kavarske“, – sakė SPC direktorė Stasė Makštutienė.

Renginio metu Kavarsko bendruomenei buvo pristatytas projekto rezultatas – sukurtas edukacinis stalo žaidimas „Pažink savo kraštą – Kavarskas“. Renginyje aktyviai dalyvavo Kavarsko bendruomenės nariai bei SPC atstovai. Į žaidimą įsitraukė vaikai, jaunimas, jų tėvai ir mokytojai bei kiti bendruomenės nariai, kurių aktyvus dalyvavimas bei atsakymai į žaidimo klausimus parodė, kad kavarskiečiai puikiai pažįsta savo kraštą, žino jo istoriją, senolių pasakojimus. Daug dalykų jaunimas sužinojo vykdomo projekto metu.

Vykdant projekto veiklas 2016 metais SPC Kavarske organizavo 4 susitikimus-seminarus ir diskusijas, kurių metu buvo lankomos žymios Kavarsko vietos, projekto dalyviai domėjosi svarbiausiais krašto įvykiais, lankė žymius Kavarsko žmones ir mąstė apie tai, ką gero ir gražaus yra nuveikę savo krašte ir ką naudingo galėtų nuveikti ateityje, kad Kavarskas klestėtų ir būtų pilietiškas kraštas. Šie atradimai klausimų ir atsakymų forma buvo surašyti į edukacinį stalo žaidimą. Buvo sukurti trys žaidimo egzemplioriai: pirmąjį jaunimo iniciatyvinė grupė padovanojo Aušrai Blažienei, „Susparos“ pirmininkei, antrąjį – Kavarsko bibliotekos atstovei, trečiąjį – SPC Vaikų dienos centro vaikams ir jaunimui. O SPC direktorė Stasė Makštutienė džiaugėsi gavusi dovanų ąsotį su Kavarsko herbu ir miesto pavadinimo užrašu.

Projekto tikslas sėkmingai pasiektas: sudarytos sąlygos jauniems žmonėms iš Kavarsko kokybiškai praleisti laisvalaikį, skatinama jaunų žmonių socialinė įtrauktis ir pilietiškumas bei įsitraukimas į visuomeninę veiklą, skatinama jų saviraiška ir kūrybiškumas, ugdomi jaunų žmonių socialiniai įgūdžiai Anykščių rajone.

Projektas finansuojamas Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos lėšomis pagal Regioninės jaunimo politikos veikmų plano priemonę jaunimo iniciatyvoms remti.

Renginio organizatorių informacija

Griežtai draudžiama Anykštėnas.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Anykštėnas.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Anykštėnas.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 54.92.201.232.

Rašyti

Portalo Anykštėnas.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Anyksciai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

6 taisyklės, kurios padės vaikams būti saugiems kelyje

Ekspertų teigimu, šiuolaikiniai vaikai – daug bendraujantys, nenustygstantys vietoje ir priklausomi nuo šiuolaikinių technologijų, tačiau kart...

Į ką turi orientuotis šiuolaikinė mokykla: 10 įgūdžių, kuriuos privalome ugdyti jau dabar

Mokslininkai, dėliodami ateities vizijas, sutaria dėl vieno – sparti technologijų plėtra ilgainiui visiškai pakeis įprastą žmogaus gyvenimo ...